Ljudbokstoppen
(Mostly) Human Resources

(Mostly) Human Resources – ljudbok

Grace Viall

Inläst av Lauren Ezzo, Sebastian Brown

Längd: 11h 40min

ISBN: 9798318407017

🎙 Mänsklig uppläsare Facklitteratur

Var kan man lyssna?

Boken finns hos 3 ljudbokstjänster. Prova gratis hos någon av dem.

Lyssna på ljudboken (Mostly) Human Resources av Grace Viall inom facklitteratur. Speltiden är 11 timmar och 40 minuter. Finns hos Storytel. Prova gratis.

Läsarnas betyg

Inga betyg än. Bli först att recensera den här ljudboken.

Betygsätt den här ljudboken

Tar 5 sekunder och hjälper andra lyssnare att välja.

Berättelsen
Uppläsningen

Vanliga frågor om ljudboken

Vem läser upp (Mostly) Human Resources?

(Mostly) Human Resources läses upp av Lauren Ezzo, Sebastian Brown.

Hur lång är ljudboken (Mostly) Human Resources?

Speltiden för (Mostly) Human Resources är 11 timmar och 40 minuter.

Var kan man lyssna på (Mostly) Human Resources?

(Mostly) Human Resources finns hos Storytel. Nya lyssnare kan prova gratis: Storytel 30 dagar.

Uppläsare
Lauren Ezzo, Sebastian Brown
Speltid
11h 40min
Kategori
Facklitteratur
ISBN
9798318407017