Ljudbokstoppen
Breaking Borders

Breaking Borders – ljudbok

Kate Isler

Inläst av Kate Isler

Längd: 6h 30min

ISBN: 9781400221592

🎙 Mänsklig uppläsare Facklitteratur

Lyssna på ljudboken Breaking Borders av Kate Isler inom facklitteratur. Speltiden är 6 timmar och 30 minuter. Finns hos BookBeat och Storytel — prova gratis.

Uppläsare
Kate Isler
Speltid
6h 30min
Kategori
Facklitteratur
ISBN
9781400221592

Var kan man lyssna?

Boken finns hos 4 ljudbokstjänster. Prova gratis hos någon av dem.

Vanliga frågor om ljudboken

Vem läser upp Breaking Borders?

Breaking Borders läses upp av Kate Isler.

Hur lång är ljudboken Breaking Borders?

Speltiden för Breaking Borders är 6 timmar och 30 minuter.

Var kan man lyssna på Breaking Borders?

Breaking Borders finns hos BookBeat och Storytel. Nya lyssnare kan prova gratis: BookBeat 90 dagar (30 h) och Storytel 30 dagar.

Läsarnas betyg

Inga betyg än. Bli först att recensera den här ljudboken.

Betygsätt den här ljudboken

Tar 5 sekunder och hjälper andra lyssnare att välja.

Berättelsen
Uppläsningen